Київ готується до 22-ї річниці Конституції: Програма заходів

Цьогоріч чинному Основному закону української держави виповнюється 22 роки

Открытый источник

Київська міська державна адміністрація затвердила план заходів до 22-ї річниці Конституції України. Відповідний план заходів затверджено на виконання указу президента України від 28.03.2018 № 91/2018, повідомили у КМДА.

З 15 червня у Міській спеціалізованій молодіжній бібліотеці "Молода гвардія" організують виставку матеріалів "Оберіг нашої державності", яка працюватиме до 30 червня.

20-30 червня триватиме книжкова виставка "Конституція – фундамент правової держави" в Публічній бібліотеці імені Лесі Українки.

Протягом 21-28 червня у всіх районах Києва триватиме низка урочистих заходів до 22-ї річниці Конституції України, покладання квітів до пам'ятників та пам'ятних знаків видатним історичним діячам українського державотворення за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості.

Протягом 25-26 червня пройдуть інформаційно-просвітницькі та творчі заходи в дитячих таборах відпочинку із денним перебуванням дітей на базі закладів загальної середньої освіти м. Києва.

У парку "Інтернаціональний" 27 червня очікується святковий концерт "Молодь за Конституцію України". Цього дня також проведуть бесіду біля книжкової виставки "Оберіг державності" та експрес-інформування "Правова азбука держави" в Центральній бібліотеці ім. Шевченка для дітей м. Києва.

28 червня відбудеться церемонія покладання квітів до пам'ятника гетьману Пилипу Орлику. Також цього дня за участю кращих художніх аматорських колективів міста Києва на Співочому полі у Печерському ландшафтному парку для киян та гостей міста організують святкову концертну програму. У парках культури і відпочинку "Перемога", "Партизанської слави", "Гідропарк", Голосіївському парку культури і відпочинку ім. Рильського, Центральному парку культури і відпочинку організують святкові народні гуляння, концертні програми та інші розважальні заходи.

Протягом червня триватимуть книжкові виставки, огляди літератури, читацькі конференції та інші просвітницькі заходи у районних бібліотеках міста. У читацькій залі Державного архіву м. Києва організують виставку архівних документів "До 22-ї річниці Конституції України".

Затвердженим планом заходів також визначено проведення заходів із благоустрою та святкового тематичного оформлення Києва та інших організаційних питань. Зокрема, профільним структурним підрозділам до 25 червня доручено упорядкувати об'єкти культурної спадщини, провести ремонт і оновити пам'ятники та місця поховання осіб, які загинули у боротьбі за свободу і Незалежність України, до 28 червня – встановити Державний прапор України на будівлях, електро- і світлових опорах м. Києва.

У місцях проведення святкових заходів забезпечать охорону громадського порядку і безпеку дорожнього руху, чергування карет швидкої допомоги.

На час підготовки та проведення заходів у разі необхідності можливі обмеження руху транспорту, а також зміни у роботі міського пасажирського транспорту.

Нагадаємо, що День Конституції України відзначається щорічно 28 червня і є офіційним державним святом. 

Як повідомлялося, події 1996 року заклали основу політичного життя України, яка вирує в стінах урядового кварталу з різним ступенем інтенсивності і зараз. Події, які відбулися довкола ухвалення Конституції, наповнені міфами, недомовками та чутками, хоча, як з'ясувалося, з одного боку, все було набагато прозаїчніше, ніж здається, а з іншого боку – набагато складніше.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів