Київ достатньо забезпечений хлором для знезараження питної води, - столичний водоканал

Але в Україні розглядаються різні способи знезараження води як альтернатива хлору

Фото з відкритих джерел

В Україні розглядаються різні варіанти безпечного знезараження води, але Київ достатньо забезпечений хлором. Про це повідомив голова правління - генеральний директор "Київводоканал" Дмитро Новицький, передає прес-служба Київської міської державної адміністрації в Facebook. 

"Місто Київ станом на сьогоднішній день у достатній кількості забезпечене рідким хлором, який "Київводоканал" використовує для знезараження питної води", - сказав він.

У "Київводоканалі" зазначили, що в Україні розглядаються різні способи знезараження води як альтернатива хлору, опрацьовується кілька варіантів заміни цієї речовини на сучасні та безпечні - низькоконцентрований гіпохлорит натрію, змішані оксиданти чи діоксид хлору.

Варто зазначити, що раніше виробник рідкого хлору "Дніпроазот" попередив, що збирається припинити поставки та зупиняє виробництво рідкого хлору. У зв'язку з цим на деяких підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства України виникла складна ситуація з подальшим знезараженням питної води.

Раніше повідомлялося, що КМДА планує будівництво заводу з виробництва гіпохлориту натрію, який використовуватиметься для очищення води. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів