Києву не загрожує тотальне підтоплення, – КМДА

У мерії заявляють, що в разі, якщо рівень води досягне максимально можливої позначки, підтопить окремі території в 6 районах

З відкритих джерел

Жителям столиці поки не варто хвилюватися через можливе підтоплення, так як ситуація є контрольованою. Про це заявив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, передає прес-служба міськадміністрації.

З аналізу повені попередніх років, поступове підвищення рівня води в р. Дніпро біля Києва формувалося з квітня до початку травня, а максимальний рівень в р. Десна біля с. Літки формувався в травні.

"За минулий тиждень рівень води в Дніпрі піднявся на 9 см. За повідомленнями Українського гідрометцентру, за останню добу рівень в Дніпрі піднявся лише на 1 см і знаходиться на рівні 449 см над рівнем "0". Відповідні служби щодня проводять моніторинг рівня води у столиці, як у Дніпрі, так і в Десні", - повідомив Володимир Бондаренко.

За максимальним прогнозом наслідків негативного впливу проходження льодоходу, повені та паводку в м. Києві максимально рівень води може досягти позначки 800 см над рівнем "0". Тільки в цьому випадку можуть бути підтоплені окремі території 6-ти районів Києва: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський і Подільський. Однак поки що прогнози не дають підстав для такого хвилювання, оскільки в Києві випала незначна кількість снігу.

Як повідомлялося раніше, у київській мерії прогнозують, що опалення в столиці відключать в середині березня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів