Кияни зареєстрували петицію з проханням ввести в експлуатацію Театр на Подолі

За добу петиція набрала понад 1,3 тисячі підписів

Театр на Подолі Хмарочос

На сайті Київради 3 вересня зареєстрували петицію з проханням ввести в експлуатацію Театр на Подолі. За добу звернення набрало понад 1,3 тисяч підписів.

"Нове приміщення Театру на Подолі є зразком сучасної архітектури і функціоналізму. Воно відтіняє і підкреслює собою історичні пам'ятники навколо, не порушуючи ансамблю вулиці, і в той же час не страждає псевдоісторизмом. У рекомендаціях ЮНЕСКО по збереженню спадщини зазначено, що нові будівлі не можуть бути схожі на старі у місцях історичної забудови. Зовнішній вигляд нового театру може комусь не подобатися, але існує також велика кількість людей, які вважають будівлю красивою", - написала автор петиції Оксана Шкура.

Киянка зазначила, що історичний вигляд столиці варто зберігати шляхом реставрації і утримання належним чином чинних старовинних будинків, а не через заперечення нового в архітектурі міста.

Раніше стало відомо, що нова будівля Театру на Подолі не буде в цьому році приймати події театральної програми фестивалю мистецтв "ГогольFest".

Зараз нова будівля театру не введена в експлуатацію через невдоволення киян. Її планували відкрити в березні 2017 року. Презентація фасаду Київського драматичного Театру на Подолі відбулася 29 листопада 2016 року. Ще до презентації городян обурив новий фасад будівлі. Негативна реакція пов'язана з тим, що фасад будівлі стилістично виділяється в архітектурному ансамблі Андріївського узвозу. Після успішної петиції з вимогою знести фасад Театру на Подолі, міська влада пообіцяла не здавати будинок в експлуатацію, поки його зовнішній вигляд не схвалить громадськість. У свою чергу засновник "ГогольFest" Влад Троїцький виступив на захист будівлі та наголосив, що це найбільш пристосований до сучасних вимог театральний майданчик в місті. Він також висловлював побоювання, що зрив театральної програми в Театрі на Подолі може обернутися міжнародним скандалом.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...