З відкритих джерел
Кияни звернулись до міської влади з ініціативою перейменувати вулицю Миколи Семашка у Святошинському районі на честь філософа Мирослава Поповича. Відповідна петиція з’явилась на сайті Київської міської ради.

"Микола Семашко був одним з тих, хто створював радянську систему охорони здоров'я. Водночас на вулиці, яка носить його ім'я, прожив останні роки свого життя видатний український філософ і мислитель Мирослав Попович, який був одним із засновників Народного руху в Україні, почесним доктором Київського національного університету імені Тараса Шевченка, почесним професором Національного університету "Києво-Могилянська академія" та одним із учасників ініціативної групи "Першого грудня", яка об'єднала відомих інтелектуалів і громадських діячів", - наголосив автор петиції Олександр Рябцев. Він також зазначив, що таке перейменування стало би черговим кроком з декомунізації столичних топонімів.

Нагадаємо, про смерть директора Інституту філософії Мирослава Поповича стало відомо у неділю, 11 лютого. Вченому було 87 років. Поховають Поповича на Байковому цвинтарі 13 лютого.