Киянам розповіли, що робити, якщо в квартиру влетить кажан, який прокинувся від тепла

Через потепління рукокрилі почали виходити зі сплячки, але їсти їм поки нічого

кажан Facebook

Через потепління у Києві почали масово прокидатися кажани, які в умовах міста зимують у міжпанельних швах, щілинах на горищах лоджіях та інших місцях, що нагадують печери. Як нагадали в "Команді з порятунку тварин у Києві", всі види кажанів, які проживаю на території України, є видами, що перебувають під охороною. Тому киянам нагадали, як поводитися з подібними тваринами у разі, якщо одна з них залетить в квартиру або будинок.

"Кормова база поки відсутня (ще немає комах), а організм тварини після сплячки голодний або навіть виснажений. Якщо кажана повернути в природу, він може не пережити холоду і голоду. Якщо до Вас залетів кажан, або Ви просто знайшли на вулиці знесилену тваринку, покладіть її в коробку (підійде будь-яка, яка закривається; при лові обов'язково скористайтеся рукавичками - медичними або зі щільної тканини). Потім варто напоїти кажана - по пробудженню у них сильна спрага, оскільки дуже складно не пити кілька місяців", - йдеться в повідомленні.

Після виконання всіх необхідних процедур, рятувальники просять звертатися до них за телефонами (093) 986-22-62, (098) 844-79-37. Тварину заберуть і помістять у відповідні умови, де вона зможе впасти у сплячку до приходу справжнього тепла.

Новини за темою: У Києві поліція знайшла загубленого коня

Рятувальники наголошують, що співпрацюють з Українським центром охорони кажанів, тому кожну тварну кільцюють та записують її біометричні дані. Це допомагає у вивченні способу життя цих тварин.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів