Купол будівлі Ради мають намір відремонтувати за 7,5 млн грн

Планують замінити металеві конструкції купола і скло, яким він вкритий, а також відремонтувати шпиль і сходи, якими користуються для обслуговування

Фото з відкритих джерел

Влітку 2018 року мають намір відремонтувати купол будівлі Верховної Ради України, на це виділять близько 7,5 млн грн. Про це повідомив головний спеціаліст відділу організації будівництва Управління справами ВРУ Віктор Яремчук, передає 44.ua.

"Планується зробити ремонт металоконструкцій купола, шпиля, де потрібно замінити металеве покриття. Далі потрібно зробити ремонт вхідної частини - драбини, якою користуються для того, щоб обслуговувати купол. Верхня її частина зараз у жахливому стані. Також буде замінено спеціальне скло, яким вкрито купол", - сказав Яремчук.

За його словами, на роботи витрачено близько 7,5 млн грн. Ремонтувати купол будуть у міжсесійний період.

"У нас стислі терміни виконання робіт, а саме на період канікул народних депутатів - з 15 липня до 24 серпня. Тому що під час сесійних засідань проводити ремонт купола не будуть. Можливо, певні підготовчі роботи почнемо трохи раніше. Ремонт ускладнюється тим, що буде літо, спека, і покрівля з нержавіючої сталі буде розпечена до максимуму. Складно уявити, як люди будуть працювати", - зазначив Віктор Яремчук.

Нагадаємо, раніше в матеріалі "Які таємниці приховує будівля Верховної Ради України?" згадувалося, що будівля парламенту досі вважається незавершеною, адже згідно із задумом архітектора на куполі мала бути трійка коней.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів