Крищенко: Столична поліція очікує проведення маршу "Безсмертного полку" 9 травня, хоча заявки ще немає

За його словами, вже зараз починають працювати з людьми, які підтримують проведення цього заходу, а також з їх опонентами

У центрі Києва посилені заходи безпеки в День перемоги над нацизмом, 9 травня 2017 Facebook Оксана Блищик

Київська поліція готується забезпечити безпеку під час проведення маршу "Безсмертного полку" 9 травня, хоча заявки ще не надходило. Про це повідомив глава столичної поліції Андрій Крищенко в інтерв'ю 112.ua.

"На 9 травня у нас ще немає заявок, але ми очікуємо, що буде, як завжди, марш “Безсмертного полку” (рух за збереження особистої пам'яті про учасників Другої світової війни. Учасники руху щорічно 9 травня проходять колоною по вулицях міст з фотографіями своїх родичів - ветеранів, - ред.). Також будуть проводитися офіційні заходи. Але традиційно ми підсилюємося, цей день нам добре відомий", - сказав Крищенко.

Він зазначив, що правоохоронці вже зараз працюють з прихильниками і противниками проведення маршу "Безсмертного полку", щоб захід пройшов мирно.

"За кількістю поліцейських я ще не можу сказати, тому що ми ще не розуміємо, скільки людей та які саме організації будуть проводити марші. Але на сьогодні ми протистоянь не очікуємо", - додав Андрій Крищенко.

За його словами, комуністичну символіку і георгіївські стрічки поліцейські будуть вилучати.

"Георгіївські стрічки і комуністична символіка однозначно не допускатимуться. З людьми, які її використовують, буде проводитися роз'яснювальна робота, хто не зрозуміє - будуть затримуватися і будемо складати відповідні матеріали", - сказав глава відомства.

Нагадаємо, у 2016 році в Києві під час проведення маршу "Безсмертного полку" сталася сутичка через георгіївську стрічку.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів