18.11.2018

Крищенко: На Лисій горі під час суботника спалили сміття, а не табір ромів

Він зазначив, що поліція не отримувала скарг ромів на побої або насильство

С14

У Києві на Лисій горі спалили не табір ромів, а залишене ними сміття. Про це заявив голова київської поліції Андрій Крищенко в інтерв'ю 112.ua.

"Про Лису гору. Туди неодноразово виходили поліцейські з представниками служб у справах неповнолітніх. У цих таборах є діти, і їм не забезпечується достатньо умов, так що проводилася ця робота. Велика частина цих ромів приїхала на поминальні дні, і вони поїхали. Так, вони залишили після себе багато сміття, але це сміття спалили", - сказав Крищенко.

Він зазначив, що поліція не отримувала жодної скарги ромів на побої або насильство.

"У нас немає жодної скарги ромів на побої або насильство. І, наскільки я знаю, під час цього суботника, коли спалювали сміття, були присутні представники райадміністрації і були пожежники", - зазначив глава столичної поліції.

Крищенко запевнив, що правоохоронці не допустять, щоб хтось розганяв тимчасові поселення ромів, якщо їх жителі не порушують закони.

Раніше повідомлялося, що члени націоналістичної організації С14 розібрали і спалили табір ромів на Лисій горі в Києві. В організації заявили, що покинути парк ромів попросили у п'ятницю, 20 квітня. Частина людей націоналістів послухала, інша - покинула табір перед так званим "рейдом".

При цьому в поліції Києва заявили, що відомство не розслідує випадок спалення табору ромів на Лисій горі.

Джерело:112.ua

Відео по темі

Новини за темою