Шулявський міст
dtp.kiev.ua

Яму на Шулявському мосту, через яку було пошкоджено понад 10 авто, залатали. Про це йдеться в сюжеті телеканалу "112 Україна".

Напередодні ввечері посеред проїжджої частини на Шулявському мосту більше 10 автомобілів було пошкоджено через наїзд на яму, з якої стирчала арматура. Водії скаржилися, що в автомобілях "диски рве як пластикові". 

Нагадаємо, 27 лютого 2016 року в Києві обрушився міст на Шулявському шляхопроводі. Внаслідок цього ніхто не постраждав, однак така конструкція пошкодила одне авто.

Новини за темою: У Києві під Шулявським мостом застрягла вантажівка

У зв'язку з цим кілька тролейбусних маршрутів змінили схему руху. У свою чергу водіїв, які планували поїздку в центр через Шулявський шляхопровід, попросили не використовувати власний транспорт або скористатися об'їзними маршрутами. Пізніше рух по мосту відновили в обмеженому режимі.

28 лютого Віталій Кличко звільнив за незадовільну роботу заступника голови КМДА з питань транспортної інфраструктури Іллю Сагайдака, а також голову Солом'янського району Максима Шкуро за недбале ставлення до вирішення проблем, які існують в районі, що спричинило обвал мостового переходу біля метро "Шулявська". Пізніше заяву на звільненнянаписав і директор КК "Київпастранс" Олександр Густелев.