КМДА винесла питання підвищення вартості проїзду у міському транспорті на громадське обговорення

Обговорення перегляду вартості проїзду у громадському транспорті Києва триватиме до 3 червня

Открытый источник

Київська міська державна адміністрація (КМДА) винесла питання підвищення вартості проїзду у міському транспорті до 8 грн на громадське обговорення. Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті відомства.

"17 травня на єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва стартувало громадське обговорення проекту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху", - зазначено в ньому.

При цьому сказано, що обговорення перегляду вартості проїзду у громадському транспорті Києва триватиме впродовж двох тижнів - до 3 червня.

"Думку киян вивчатимуть шляхом електронних консультацій на офіційному веб-порталі КМДА. Крім того, передбачено зустріч із громадськістю, про час і дату якої буде повідомлено додатково", - резюмується у повідомленні.

Як повідомлялося, 15 травня у КМДА зробили приголомшливу заяву: з 14 липня вартість разового проїзду у міському транспорті столиці зросте до 8 грн.

При цьому варто підкреслити, що абсолютно не має значення, про який вид громадського транспорту йдеться, – подорожчання вартості проїзду, грубо кажучи, вдвічі може менш ніж за два місяці стати реальністю абсолютно для всього міського транспорту.

Відповідний проект розпорядження було розміщено на сайті відомства напередодні, і для набуття чинності наразі йому бракує лише підпису мера міста Віталія Кличка. Втім, глава КМДА днями дав чітко зрозуміти, що перегляд вартості проїзду у громадському транспорті – де-факто доконана дія.

Містяни вимагають втручання Київради. На сайті відомства розміщено петицію з проханням заборонити перегляд вартості проїзду у міському транспорті. Станом на 12:00 18 травня її підписала 531 особа. Зазначимо, для того щоб петицію було розглянуто Київрадою, вона має набрати 10 тис. голосів за 90 днів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів