КМДА рекомендувала включити Поштову площу до реєстру нерухомих пам'яток

Департамент культури направив листа до міністерства 7 серпня

Розкопки Поштової площі kyiveuromarathon

Департамент культури КМДА порекомендував Міністерству культури України занести частину Поштової площі, на якій під час розкопок знайшли артефакти часів Середньовіччя, до Державного реєстру нерухомих пам'яток України за категорією національного значення. Про це повідомляється на сайті КМДА.

Відповідний лист за підписом заступника директора Департаменту культури – начальника управління збереження історичного середовища та охорони об'єктів культурної спадщини Олександра Никоряка було направлено до Мінкультури 7 серпня.

Новини за темою: "Побудуй ТРЦ в моє серце": Чому розкопки на Поштовій площі посварили Київ

Разом із листом до Міністерства було також направлено обліковий паспорт об'єкту, коротку історичну довідку та акт технічного стану об'єкту.

"Тепер у якомога швидші строки, сподіваємось, Міністерство направить відповідне подання до Кабінету міністрів і питання "націоналізації" пам'ятки буде вирішене", – зазначили в управлінні.

Новини за темою: Музей на Поштовій площі: Київрада не проголосувала за розірвання договору з інвестором

Нагадаємо, що в лютому 2015 року під час розкопок на Поштовій площі археологи на великій глибині знайшли частину вулиці середньовічного Києва.

12 березня 2015 року на розкопках стародавньої вулиці Києва стався обвал ґрунту, й археологи призупинили роботи. У квітні стародавню вулицю, знайдену на місці будівництва торгового центру на Поштовій площі, засипали землею з метою збереження.

Новини за темою: Науковці рекомендують після завершення розкопок на Поштовій створити музей на Контрактовій площі

Як повідомлялося, 5 липня Верховна Рада рекомендувала урядові заборонити будівельні роботи і створити музей на Поштовій площі у Києві.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів