КМДА почала перевірку житлових будинків до опалювального сезону

Перевірки триватимуть і протягом наступного місяця

Открытый источник

Київська міська державна адміністрація почала перевірку готовності житлових будинків і комунікацій до наступного опалювального сезону. Про це повідомляє прес-служба КМДА

"Адреси для перевірок ми визначаємо уже у процесі об’їзду, щоб побачити реальну, а не підготовлену картину, враховуємо скарги киян на гарячі лінії. Дуже важливо зараз усунути всі технічні недоліки, відпрацювати організаційні питання на проблемних об’єктах. Наприклад, маємо низку безгосподарних котелень чи теплопунктів. Крім того, важливо відпрацювати механізм взаємодії керуючих компаній та нового виконавця послуг опалення та гарячого водопостачання – КП "Київтеплоенерго", - зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв. 

У ході перевірки було виявлено пошкодження фасаду на вулиці Бойчука, 37. Причина - демонтаж самовільної конструкції. 

Пантелєєв підкреслив, що подібні виїзди будуть відбуватися системно протягом наступного місяця.

"У разі, якщо буде виявлена неправдива інформація або невиконання базових задач з підготовки до зими, будемо вдаватися до депреміювання, оголошення доган і навіть звільнень", - додав Пантелєєв. 

Нагадаємо, що Кабінет міністрів має намір просити Верховну Раду заборонити відключення теплопостачання під час опалювального сезону.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів