espreso.tv
Київська міськадміністрація оголосила конкурс на найкращі ідеї для розважальних зон, які підготують до Євробачення. Про це повідомляє прес-служба столичної мерії.

"Під час проведення "Євробачення" столиця прагне продемонструвати всьому світові унікальну українську культуру і одночасно нашу приналежність до сучасного європейського культурного контексту. Саме з цією метою у Києві оголошено ряд конкурсів, в яких можуть взяти участь всі бажаючі, надавши свої пропозиції щодо організації міського простору, а саме розважальних зон до "Євробачення". Також столиця чекати цікаві проекти з проведення вже традиційних київських святкових подій", - сказано в повідомленні.

Всього в Києві буде функціонувати 5 розважальних зон, які розмістяться на Софійській, Троїцькій, Контрактовій та Поштовій площах, а також на території Національного історико-архітектурного музею "Київська фортеця".

Пропозиції щодо їх оформлення прийматимуть до 24 лютого за адресою: бульв. Т. Шевченка, 3, Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відділ театрально-концертних та культурно-освітніх установ, каб. № 308. Контактний телефон (044)279-62-92. З детальною інформацією та вимогами до оформлення проектів можна ознайомитись за посиланням.

Новини за темою: Названі перші фіналісти відбору на Євробачення

Також КМДА оголосила низку конкурсів, в ході яких визначать найкращі ідеї для 3D mapping show до Євробачення, проведення Дня Києва в центрі міста і на лівому березі і т. д.

Нагадаємо, до Євробачення у Києві облаштують розважальні зони, а також проведуть ряд культурних заходів. Крім того, з потеплінням у столиці почнуть в посиленому режимі ремонтувати дороги, прилеглі до основної площадки конкурсу – Міжнародного виставкового центру.

Новини за темою: У КМДА назвали точні строки ремонту виходу зі станції метро "Лівобережна"