КМДА: Міст Метро стане аварійним за 4 роки, капітальний ремонт уже планують

Наразі стан мосту Метро визначено як четвертий, тобто – обмежено працездатний

Открытый источник

У Київській міській державній адміністрації повідомили, що до моменту аварійності мосту Метро ще 4 роки, наразі вже планується капітальній ремонт. Про це заявив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, передає прес-служба КМДА на сторінці в Facebook.

Давтян повідомив, що наразі стан мосту Метро визначено як четвертий, тобто – обмежено працездатний.

"Обстеження зокрема встановило, що до моменту аварійності ще 6 років (станом на 2016 рік). Тобто теоретично ми маємо встигнути зробити капітальний ремонт до 2022 року", – зазначає заступник голови КМДА.

Він додає, що було проведене комплексне обстеження, розроблена проектно-кошторисна документація, яка зараз проходить експертизу. Результати її очікуються у серпні 2018 року.

"Після отримання позитивних результатів експертизи потрібно буде 6 місяців на розробку документації. Після цього можна розпочинати капремонт. За планом, виконання капітального ремонту відбудеться наступного року. Термін будівництва – 2 роки", – зазначив Дмитро Давтян.

Раніше співавтор проекту мосту Метро Георгій Росновський заявив, що метроміст, побудований у 1965 році, може впасти будь-якої миті.

За його словами, небезпека обвалення виникла через те, що під час будівництва напружувані пучки арматур не було як слід ізольовано. Через це пучки вкрито іржею, і на цю хвилину арматура в поганому стані.

Росновський заявляє, що капремонт не допоможе – необхідно реконструювати міст.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів