На Окружній дорозі в Києві відновили ремонт, його завершать у 2019 році

Наразі прокладено шляхопроводи через вул. Богатирську і залізницю

Ремонт дороги З відкритих джерел

У Києві на Окружній дорозі відновили ремонтні роботи. Очікується, що дорога буде готова до 2019 року. Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян у коментарі 112.ua

За його словами, до кінця поточного року планують з'єднати вулиці Рокосовського і Дегтяренка, а в 2019 році - продовжити до вул. Богатирської. Наразі прокладено шляхопроводи через Богатирську і залізницю, також оснащено підземний пішохідний перехід.

"Наразі нарешті відновлено фінансування, тож і всі заплановані роботи вже відновлено... Сьогодні там розпочали насип земляного полотна і частково влаштували інженерні мережі, а у вихідні будуть працювати асфальтоукладальники", - прокоментував Дмитро Давтян.

Заступник голови додав, що на цій ділянці тривають роботи за двома локаціями.

"На сім’ї Кульженків, яку ми інспектували місяць тому, дорожники працюють без упину, ми вкладаємося у графік, тобто ділянку від вул. Лугової до Великої Кільцевої дороги, як і планувалося, "під ключ" здадуть навесні наступного року. Тут реконструйовано буде 2,5 км доріг, усього на роботи передбачено 131,5 млн грн. У 2018 році на ділянці планують облаштувати нижній і середній шари дорожнього покриття, рух від Лугової до Великої Кільцевої відкриють до кінця поточного року", - повідомив Дмитро Давтян.

Також він зазначив, що будівництво Великої Окружної дороги має кілька джерел фінансування - кошти митного експерименту, державного фонду регіонального розвитку і місцевого бюджету. Загалом на поточний рік передбачено 187,11 млн грн.

Крім того, станом на початок місяця дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд профінансувала 219,5 млн грн. 

Зазначимо, що раніше столична влада планувала завершити будівництво частини Великої Окружної дороги на ділянці від проспекту Маршала Рокосовського до вул. Богатирської до кінця 2018 року. 

У лютому поточного року КМДА оприлюднила розпорядження, яким перезатверджено проект підготовчих робіт до реконструкції транспортної розв'язки на Київському півкільці (Жулянський шляхопровід) у Солом'янському та Святошинському районах (Велика Окружна дорога). Згідно з новими техніко-економічними показниками загальна тривалість будівництва становила 8 місяців.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів