Кличко зробив велику справу, домігшись внесення українського прапора на емблему WBC, – журналіст

За її словами, тепер кожен чемпіон підійматиме над головою пояс з прапором нашої країни

Фото з відкритих джерел

Дуже важливо, що за ініціативи мера Києва Віталія Кличка на емблемі Всесвітньої боксерської ради (WBC) з’явився український прапор. Про це повідомила блогер та журналістка Вікторія Мамотюк на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Кличко зробив дійсно велику справу, коли вперше в історії домігся, аби прапор України з'явився на емблемі Всесвітньої боксерської ради. А також на чемпіонському поясі організації. Причому в самому центрі та крупним планом. Чому це дійсно важливо, і чому про це важливо говорити? Хоча б тому, що це одна з найпрестижніших спортивних нагород у світі. У різні роки за цей пояс виборювали Майк Тайсон, Мохаммед Алі, Леннокс Льюїс, Ларрі Холмс, сам Віталій Кличко та інші титани цього виду спорту", – написала журналістка.

За її словами, тепер кожен чемпіон підійматиме над головою пояс з прапором нашої країни. 

"А скільки ще спортсменів у майбутньому піднімуть цей чемпіонський трофей над своєю головою? І щоразу весь світ буде бачити на ньому наш український прапор! Це насправді значний внесок у просуванні та підвищенні впізнаваності нашої країни в міжнародній спільноті. Подібна "спортивна дипломатія" часто працює ефективніше, ніж цілий дипломатичний корпус з його аташе та консулами", – вважає Вікторія Мамотюк.

Журналістка нагадала, що презентували пояс у Києві на Всесвітній боксерській раді WBC, яку відвідали понад 700 впливових та авторитетних в світі боксу фігур. Це спортивні менеджери, тренери, функціонери і, звичайно, знамениті спортсмени: Леннокс Льюїс, Евандер Холіфілд, Ерік Моралес та інші.

"Сам захід було ініційовано мером Києва Віталієм Кличком, і це цілком зрозуміло. Він бере в конгресі активну участь. Саме тому я і впевнена, що ідея з прапором на емблемі також належить йому – а за цих обставин функціонери WBC просто не могли йому відмовити. До Кличка можна ставитися по-різному. Але в чому Віталію не відмовиш, так це в розумінні того, як працює спортивна індустрія. І як скористатися цими знаннями у налагодженні міжнародних зв'язків та просуванні нашої країни на міжнародному рівні. І це дійсно чудово, що свої знання на межі спорту та політики він успішно застосовує на практиці", – підсумувала блогер.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів