Кличко закликав покарати вандалів, які намалювали свастику на менорі

Мер Києва наголосив, що міська влада засуджує будь-які прояви вандалізму

Facebook Долинский
Будь-які прояви вандалізму у Києві є неприпустимими, а винні у безчинствах мають нести відповідальність за свої вчинки. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, коментуючи факт паплюження вандалами ханукії на Подолі. Про це повідомляє прес-служба міської влади. 

"Днями вандали намалювали на ханукальному світильнику, який до свята Ханука було встановлено на Подолі, свастику. Комунальні служби відчистили пам’ятник. Але ми звертаємося до правоохоронців з тим, щоби вони розібралися у ситуації і притягнули до відповідальності тих, хто здійснив акт вандалізму. Київ – європейська столиця, де не повинно бути місця проявам ксенофобії і нетерпимості, де неприйнятна неповага до людей інших національностей і віросповідань", – заявив Кличко.

Мер Києва наголосив, що міська влада засуджує будь-які прояви вандалізму. І закликав всіх киян спільно захищати міський простір від дій хуліганів і вандалів.

Менора — золотий семистовбурний світильник (семисвічник). Вона є одним з найдавніших символів юдаїзму і єврейських релігійних атрибутів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів