Кличко впевнений, що підвищення вартості проїзду в Києві протягом найближчих 2 років більше не буде

Проте транспортна галузь досі неприбуткова

З відкритих джерел

Мер Києва Віталій Кличко впевнений, що підвищення вартості проїзду в Києві впродовж найближчих двох років більше не буде. Про це він повідомив в ефірі "Радіо НВ".

"Найближчим часом ні (не буде підвищення, - ред.). Рік я можу зі стовідсотковою ймовірністю гарантувати, я дуже сподіваюся, що не буде жодних катаклізмів - стрибка цін на електрику, бензин, інфляційний курс, долар не стрибне, від цього теж дуже багато в чому залежить життєдіяльність міста. Але впевнений, що рік-два підвищення цін не буде", - запевнив столичний мер.

Водночас, за його словами, транспортна галузь досі неприбуткова, і навіть з підвищенням цін на громадський транспорт до 8 грн собівартість проїзду не може окупитися.

Новини за темою: Дев'ять днів нових відчуттів, або Дуже серйозний текст про подорожчання проїзду в Києві

"Тим не менше транспортна галузь досі неприбуткова, ми не виходимо навіть з цією ціною на собівартість проїзду", - підкреслив Кличко.

Нагадаємо, з 14 липня один раз проїхати у столичному метро коштує 8 грн або 6,50 грн за умови поповнення картки на 50 поїздок. Аналогічно (8 грн) з 14 липня коштує проїзд у наземному комунальному транспорті, міській електричці та на фунікулері.

Кличко у відповідь на запитання про причини підвищення вартості проїзду в столиці сказав, що робили це з необхідності зробити транспорт комфортним і сучасним, проте зазначив, що гроші не планують витрачати на придбання нових видів транспорту.

Новини за темою: Суд Києва розглядатиме справу про підвищення тарифів на проїзд у столиці

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів