Кличко послав депутатів Київради розчищати сніг

Мер Києва наголосив, що столична влада завчасно розробила алгоритм роботи всіх комунальних служб у надскладних погодних умовах і всі дії тримає на контролі

Кличко Кличко - мер

Мер Києва Віталій Кличко призупинив сесію та у зв'язку з екстремальними погодними умовами розпорядився, щоб депутати роз'їхалися по районах і організували роботи з прибирання снігу. Про це повідомляє прес-служба.

"Сьогодні в перший день весни Київ замітає снігом. Місто в буквальному сенсі бореться зі стихією. З ночі вже випало до 20 см опадів! Але при цьому зранку практично весь комунальний транспорт вийшов на маршрути, графік руху, звичайно, порушився, але транспорт працює", - сказав Віталій Кличко.

Мер Києва наголосив, що столична влада завчасно розробила алгоритм роботи всіх комунальних служб у надскладних погодних умовах і всі дії тримає на контролі.

За словами Кличка, понад 670 одиниць техніки – комунальної і підрядників - працюють на вулицях міста з ночі.

"Але, відзначу, поки тривають інтенсивні опади, швидко прибрати сніг з доріг та тротуарів вкрай складно. За технологією активна робота техніки і комунальних працівників починається після закінчення снігопаду", - підкреслив він.

Кличко наголосив, що школи столиці отримали розпорядження в п'ятницю і робочу суботу скасувати навчання, а дитсадкам рекомендували теж призупинити роботу на ці два дні.

"Ми звертаємося до всіх організацій Києва оголосити сьогодні короткий робочий день. Щоб увечері не було пікового навантаження на транспортну інфраструктуру столиці", - сказав мер.

До того ж столична влада, оскільки погодні умови, за прогнозами, не покращаться до завтра, звернулася з проханням до Міноборони та МВС для залучення особового складу до прибирання вулиць міста.

За словами Кличка, є також жорстка вимога до балансоутримувачів – прибирати території, закріплені за ними. Київський міський голова підкреслив, що деякі депутати Київради вже підключилися в себе на округах і допомагають райадміністраціям координувати роботу з прибирання територій. "Рекомендую всім депутатам Київради долучитися і допомагати можливими заходами та засобами. Звертаюся також до небайдужих киян! Хто має можливість, допомагайте двірникам та комунальникам. Виходьте у двори та на прибирання тротуарів біля ваших будинків. Інвентар можна отримати в експлуатаційних компаніях ваших районів", - наголосив Кличко.

Мер Києва також вкотре звернувся до автоводіїв не виїжджати в місто без гострої потреби та користуватися комунальним транспортом. "А ті, хто виїхав, не паркуйте авто на узбіччях доріг – не ускладнюйте роботу снігоприбиральної техніки та рух містом", - додав Віталій Кличко.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів