Кличко пояснив підвищення вартості проїзду потребою у комфортному транспорті, проте зазначив, що гроші не підуть на його закупівлю

Столичний мер підкреслив, що вартість проїзду у Києві нижча, ніж у багатьох європейських країнах

Віталій Кличко Кличко - мер

Мер Києва Віталій Кличко у відповідь на питання про причину підняття вартості проїзду у столиці сказав, що виходили із необхідності зробити транспорт комфортним і сучасним, проте зазначив, що гроші не планують витрачати на придбання нових видів транспорту.

Про це Кличко сказав в ефірі "Радіо НВ" ввечері 27 липня, передає кореспондент 112.ua.

На питання ведучого, чи підуть гроші від підвищення ціни на проїзд на закупку нових видів транспорту, він відповів негативно.

"Ні, в першу чергу ці гроші, левова частка, піде на підвищення заробітної плати працівникам дорожньої сфери. Чому? Бо у нас сьогодні не вистачає 2 тис. 400 працівників, із них 500 вакансій у метрополітені. На минулому тижні у нас три машиністи звільнились. Для того, щоб підготувати машиніста, нам треба сім місяців. Це великі, складні проблеми", - сказав Кличко.

Новини за темою: НП у столичному трамваї: Елемент ходової вагона пробив підлогу і поранив 80-річну пасажирку

Разом з тим, за його словами, транспорт має бути комфортним.

"Нам необхідно, щоб транспорт був комфортний, сучасний і ефективно функціонував. Ми зараз перебуваємо на межі, коли або ми будемо робити соціалізм і всім робити безкоштовний проїзд, і всі будуть аплодувати, але в один прекрасний момент я задаю питання – хто готовий безкоштовно працювати", - пояснив мер столиці.

Він також підкреслив, що ціна за проїзд у київському транспорті лишається однією із найнижчих у Європі.

Новини за темою: НП у столичному трамваї: Елемент ходової вагона пробив підлогу і поранив 80-річну пасажирку

Нагадаємо, з 14 липня один раз проїхати у столичному метро коштує 8 грн або 6,50 грн за умови поповнення картки на 50 поїздок. Аналогічно - 8 грн - з 14 липня коштує проїзд у наземному комунальному транспорті, міській електричці та на фунікулері.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів