Кличко: Ми перевіримо систему відеоспостереження, щоб у нас не сталося такої трагедії, як у Керчі

Мер нагадав, що в столиці всі дитячі садки та школи обладнано системами відеоспостереження, дані з яких передають до міського дата-центру

Фото з відкритих джерел

Мер Києва Віталій Кличко під час відкриття засідання Київської міської ради доручив перевірити роботу системи відеоспостереження в усіх столичних школах, дитячих садках та інших навчальних закладах, повідомляє прес-служба.

"Ви знаєте про трагедію, яка сталася в місті Керчі. 20 людей, більшість з яких підлітки, загинули, велика кількість поранених, - сказав Кличко. - Я спілкувався з керівником київської поліції щодо упереджувальних заходів. Також я дав доручення міським службам перевірити всі системи відеоспостереження, в першу чергу в усіх навчальних закладах столиці".

Мер нагадав, що в столиці всі дитячі садки та школи обладнано системами відеоспостереження, дані з яких передають до міського дата-центру. Цими даними користуються і правоохоронні органи.

"Я дав доручення перевірити, як працює система відеоспостереження, де в нас є слабкі місця, що треба доопрацювати. Ми маємо вживати всіх можливих заходів, щоб таких трагедій, як у Керчі, не сталося в нас", - зазначив Віталій Кличко.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів