Капремонт столичного мосту Метро розпочнуть наступного року, – КМДА

Дмитро Давтян КМДА

"Стан мосту Метро визначено як четвертий, тобто обмежено працездатний", – коментує на своїй сторінці у Facebook заступник голови КМДА Дмитро Давтян визначення, надане йому за результатами обстеження Державного науково-дослідницького інституту будівельних конструкцій у 2015-2016 рр., повідомляє прес-служба КМДА.

"Обстеження, зокрема, показало, що до моменту аварійності ще 6 років (із часу проведення цього обстеження). Тобто теоретично ми маємо встигнути зробити капітальний ремонт до 2022 року", – зазначив заступник голови КМДА.

Він додав, що було здійснено комплексне обстеження, розроблено проектно-кошторисну документацію, щодо якої наразі триває експертиза. Результати її, як очікується, будуть у серпні 2018 року.

"Після отримання позитивних результатів експертизи треба 6 місяців на розроблення документації. Після цього можна розпочинати капремонт. За планом виконання капітального ремонту відбудеться наступного року. Термін будівництва – 2 роки", – зазначив Дмитро Давтян.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко заявив, що цьогоріч у столиці планують оновити не менше 300 км автошляхів і проїздів.

"Ремонт доріг – це не тільки заміна асфальтного покриття. Нам треба оновити всі комунікації, електромережі. Ми маємо зробити так, аби потім не довелося знову знімати асфальт для ремонту комунікацій. Ми також робимо все, аби пересування дорогами було безпечним. Усі бачили нове сучасне освітлення – і на бульварі Лесі Українки, і на вулиці Олени Теліги, на інших вулицях. Воно набагато яскравіше, набагато ефективніше. Понад 30% місто економить за рахунок упровадження новітніх технологій", - зазначив Кличко.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів