Графік бориспільського експреса корегуватимуть після вивчення пасажиропотоку

Скорочення торкнулося рейсів у нічні години

пресс-служба Укрзализныци

Укрзалізниця корегуватиме графік руху швидкісного експресу Київ-Бориспіль після вивчення пасажиропотоку. Про це повідомляється на сайті "Укрзалізниці".

Здійснені зміни у розкладі курсування враховують на даному етапі існуючий пасажиропотік на маршруті ст. Київ-Пасажирський - ст. Бориспіль аеропорт. Скорочення торкнулося рейсів у нічні години.

Так, з 00:00 годин цієї доби на маршруті курсуватиме 27 пар поїздів. У разі збільшення або зменшення пасажиропотоку, "Укрзалізниця" й надалі корегуватиме кількість пар поїздів, як в сторону їх зменшення, так і в сторону збільшення.

Після запуску експресу Київ-Пасажирський – Бориспіль-аеропорт ним вже скористалося понад 6 тисяч пасажирів.

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" почала скасовувати поїзди до аеропорту "Бориспіль" на п'ятий день після початку регулярного сполучення між Києвом і головними повітряними воротами України.

Нагадаємо, на другий день після відкриття дорогою до аеропорту експрес зламався в п'яти кілометрах від "Борисполя" і прибув до кінцевого пункту із запізненням. Один з його пасажирів запізнився на свій рейс й отримав грошову компенсацію від "Укрзалізниці".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів