Фінансування програм соціальної допомоги для киян у 2018 році збільшено на 200 млн гривень, - Кличко

Загальний бюджет програми "Турбота. Назустріч киянам" складе 1,75 млрд гривень

Фото з відкритих джерел

Фінансування програми "Турбота. Назустріч киянам" було збільшено майже на 200 млн грн і складе 1,75 млрд грн. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook мер Києва Віталій Кличко.

Як заявляє мер, частина виділених коштів буде направлена ​​на компенсації проїзду в громадському транспорті, а також на створення 200 кіосків з хлібом за соціальними цінами по всьому місту.

Крім того, в комунальних аптеках, які пропонують ліки на 30% дешевше, ніж комерційні мережі, з'явиться 300 нових найменувань препаратів.

Новини за темою: Кличко підбив підсумки роботи столичної адміністрації в 2017 році та окреслив плани на цей рік

Також буде виділятися адресна матеріальна допомога до свят і пам'ятних дат - наприклад, ветеранам війни. Всього, як повідомив мер, на "святкову" допомогу виділили 100 млн гривень на 190 тисяч осіб. Крім того, 24 млн гривень витратять на забезпечення пільговиків путівками в санаторії. Ще 900 тис осіб отримають компенсації пільгового проїзду в міському громадському транспорті.

"На жаль, державні соціальні програми скорочено, і компенсація проїзду в транспорті для громадян пільгових категорій лягла на місцевий бюджет", - пояснив Кличко.

Також уточнюється, що для отримання більш докладної інформації про пільги і можливості отримання допомоги необхідно звернутися до одного з міських центрів соціального захисту.

Джерело: Facebook Кличко - мер

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів