Підземні сміттєві контейнери
Фото з відкритих джерел
До кінця квітня в центрі Києва встановлять сміттєві контейнери, частина яких буде під землею. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"У центрі міста, біля історичних пам'ятників стоять баки зі сміттям - виглядає не дуже привабливо. Зараз перед Євробаченням, якщо ми хочемо зробити наше місто "туристичною Меккою", нам потрібно запровадити сучасні технології. Навесні ми представляємо "втоплені" баки, де тільки зверху стоїть урна. Обсяг бака, який стоїть під землею, дуже великий", - розповів Кличко.

Зазначимо, що Віталій Кличко анонсував установку в Києві сміттєвих контейнерів, "як в столиці Еквадору та Амстердамі", у листопаді 2016 р. Основна частина таких контейнерів перебуває під землею, за рахунок чого вони не псуватимуть зовнішнього вигляду міста. Навесні в столиці планують встановити сто сучасних сміттєвих баків. Насамперед їх буде встановлено в центральній історичній частині міста, зокрема біля "Золотих воріт".

Нагадаємо, до Євробачення в Києві облаштують розважальні зони, а також проведуть ряд культурних заходів. Крім того, з потеплінням у столиці почнуть у посиленому режимі ремонтувати дороги, прилеглі до основного майданчика конкурсу – Міжнародного виставкового центру.

Новини за темою: КМДА оголосила конкурс на кращі проекти розважальних зон до Євробачення