vgorode.ua
До проведення в Києві пісенного конкурсу "Євробачення-2017" у лівобережній частині міста планується облаштувати нові велодоріжки. Про це розповіла розповіла радник мера Києва з питань розвитку міської велоінфраструктури Ксенія Семенова, пише видання "Місто Київ".

"У районі станції метро "Лівобережна", поруч з Міжнародним виставковим центром, де в травні пройде Євробачення, ремонтуватимуть велику кількість доріг: наприклад, на Русанівській набережній, вул. Раїси Окіпної. Це чудові місця, де можна облаштувати велосипедні доріжки без додаткових фінансових витрат", - сказала Семенова.

За словами радниці мера, облаштування велодоріжок буде проходити без додаткових вкладень. Ремонт доріг, який зараз ведеться на лівому березі, дозволяє реорганізовувати пішохідні доріжки або автомобільні шляхи через скорочення проїжджих частин.

Новини за темою: Киянам показали, як виглядатиме фан-зона Євробачення на Софійській площі

Нагадаємо, Євробачення-2017 відбудеться в Києві у травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня. Україну представлятиме рок-група О. Torvald, яка виступатиме одразу у фіналі конкурсу. Музиканти вийдуть на сцену під номером 22.