Русанівська набережна, Київ
Фото з відкритих джерел
До початку пісенного конкурсу Євробачення, який цього року відбудеться в Києві, місто прикрасять святковою ілюмінацією. Про це в ефірі одного з телеканалів розповів директор КП "Київміськсвітло" Андрій Хричев.

При цьому, за його словами, йдеться не тільки про архітектурну підсвітку моста ім. Патона і моста метро. "Плануємо підсвітити дерева на Русанівській набережній, на під'їздах до Міжнародного виставкового центру, де буде проходити конкурс", — сказав він.

Чиновник зазначив, що зараз ведеться розробка проекту, а з потеплінням розпочнуться роботи з модернізації освітлення. "Крони дерев будуть підсвічуватися точково: знизу і з боків", — зазначив Хричев. При цьому всіх деталей майбутнього підсвічування розкривати не став. Але пообіцяв, що всі елементи декоративного освітлення залишаться в місті і після завершення конкурсу.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що повне оновлення архітектурного підсвічування до Євробачення буде зроблено на Золотих воротах, а також у сквері навколо них.

Як повідомлялося, Євробачення-2017 пройде в Україні завдяки українській співачці Джамалі, яка у травні 2016 р. перемогла з піснею "1944". Конкурс прийме Київ. Євробачення пройде в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) на лівому березі Дніпра. Вже визначені дати: півфінали відбудуться 9 та 11 травня, фінал заплановано на 13 травня.