З відкритих джерел

Для безпеки гостей Євробачення-2017 у Києві готові підключити 11 тис. камер відеоспостереження. Про це заявив під час брифінгу директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації Юрій Назаров, передають "Українські новини".

"Наразі у Києві створено дата-центр, який дозволяє підключити 11 тис. камер, які убезпечуватимуть під час Євробачення", - зазначив він.

Назаров додав, що на локаціях проведення конкурсу буде підключено 250 оглядових і 50 роботизованих камер, а на території Міжнародного виставкового центру буде встановлено 115 камер, які дозволять в автоматичному режимі відслідковувати нестандартну поведінку й оперативно передавати інформацію правоохоронцям.

Нагадаємо, планується, що забезпечувати правопорядок під час проведення міжнародного конкурсу естрадної пісні "Євробачення-2017" у Києві будуть 10 тис. поліцейських, військовослужбовців Національної гвардії, працівників Державної прикордонної служби та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Новини за темою: Євробачення-2017: Як, де і коли. Повний гід конкурсом у Києві

Євробачення-2017 відбудеться в період з 3 по 13 травня. Участь у конкурсі підтвердили 43 країни-учасниці.