Для пікніків київські комунальники облаштували 38 зон відпочинку у лісопарках

Киянам нагадали, що в'їжджати до цих зон на автомобілях заборонено

Сосновий ліс Фото з відкритих джерел

Комунальники "Київзеленбуду" до початку теплого сезону облаштували у Києві 38 зон відпочинку на територіях лісопаркових господарств підприємства. Про це повідомляє видання "Вечірній Київ".

Зокрема такі зони знаходяться у Дарницькому лісгоспі і Кончі-Заспівському, Голосіївському і Святошинському лісництвах. Наразі всі столичні лісництва завершують прибирання відповідних територій від сміття та завалів.

У Дарницькому лісопарковому господарстві на в'їзді в лісництво з Бориспільської траси розташована зона "Тростянець", а через дорогу навпроти - "Дубки", на вулиці Новоросійській обладнана зона "Дубки", на вулиці Зрошувальній є зона відпочинку "Пам'яті загиблих"; "Білу діброву" можна знайти на дорозі в село Зазим'я; "Березовий гай" - на трасі Київ - Чернігів перед Броварами, а за ними - "Калинівка" і "Придорожня" біля поста ДАІ. На вулиці Братиславській є місце для пікніків у "Берізці"; дорогою до селища Пушок також розташована галявина, на якій можна посмажити шашлики; на вулиці Жукова можна відвідати зону "Здоров'я".

Новини за темою: Запрацював екстремальний оглядовий майданчик на статуї Батьківщини-матері у Києві

У Кончі-Заспівському лісництві на Столичному шосе працюють галявини відпочинку "Сосновий бір", "Ласкаво просимо", "Незабудка", "Лісовий колодязь", в кінці вулиці Генерала Родимцева розташована зона для пікніків "Голосіївська балка", "Китаївські озера" - на вулиці Китаївській; у Голосіївському лісництві є зона "Букова"; на вулиці Заболотного працює "Здоров'я".

У Святошинському лісництві можна відвідати пікнікові місця: "Партизанський бір" на вулиці Лісовій і "Перлина" на 14-й лінії в Пущі-Водиці; "Горенська" - в селі Горенка; "Виноградар" - на проспекті Свободи; "Нивки" та "Мир" на Житомирській трасі; "Сосновий бір" на вулиці Будівельній; "Межигірська" на Мінському шосе; "Імені Коцюбинського" біля смт Коцюбинське.

Новини за темою: Київський зоопарк перейшов на літній графік і підвищив ціни на квитки

При цьому киянам нагадали, що у пожежонебезпечний період, який у Києві триває з квітня по жовтень, заборонено в’їжджати до лісу автомобілем. Щоб обмежити доступ транспорту, на 170 дорогах, що ведуть з міста в ліси, стоять шлагбауми.

Окрім того, за розведення багать лісові патрулі мають право стягувати адміністративний штраф в розмірі 180 гривень. Комунальники наголосили, що найбільш  пожежонебезпечні ділянки - це соснові ліси в районі Вишгорода, на околицях Дарницького, Деснянського районів. Розводити багаття, смажити шашлики дозволяється в пікнікових зонах, які вже облаштовано.

Джерело: Вечірній Київ

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів