Маріїнський палац у Києві
З відкритих джерел
На церемонії відкриття пісенного конкурсу Євробачення у Києві для гостей постелять червону доріжку рекордної довжини. Про це розповів креативний директор Євробачення-2017 Сергій Проскурня, пише видання "Вечірній Київ".

"Вперше за історію Євробачення червона доріжка буде не сто метрів, навіть не двісті, а двісті шістдесят п'ять", - сказав Проскурня. За його словами, вона простягатиметься вздовж Маріїнського палацу аж до оглядового майданчика.

Вести трансляцію з червоної доріжки будуть одразу шість ведучих. Поки що їхні імена тримають у секреті. Але у оргкомітеті зазначили, що усі вони добре відомі телеглядачам і вільно володіють англійською мовою.

Новини за темою: Церемонія відкриття "Євробачення" відбудеться на площі Конституції та в Маріїнському палаці, - журналіст

Нагадаємо, Євробачення-2017 відбудеться в Києві у травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня. Україну представлятиме рок-гурт О.Torvald, яка виступить одразу у фіналі конкурсу. Музиканти вийдуть на сцену під 22 номером.