Демонтаж основних конструкцій Шулявського шляхопроводу планується розпочати з 15 грудня, - КМДА

Нові палі та опори встановлюватимуть у лютому 2019 року

Шулявський міст Фото з відкритих джерел

У Києві планують розпочати демонтаж основних конструкцій Шулявського шляхопроводу з 15 грудня. Про це повідомляється на сторінці Департаменту транспортної інфраструктури КМДА у Facebook.

"Демонтаж основних конструкцій шляхопроводу планується розпочати з 15 грудня. Демонтажні роботи буде виконано у визначеній черговості та в термін орієнтовно до 30 січня 2019 року", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Ремонт Шулявського мосту: Інженер спрогнозував пекельні затори

Розпочати роботи з влаштування пальових фундаментів та опор планується в лютому, а монтаж нових металоконструкцій шляхопроводу - розпочати з березня 2019 року.

У департаменті зазначили, що наразі в межах реконструкції транспортної розв'язки на перетині пр. Перемоги з вул. Гарматною виконуються роботи з перекладання мережі зв’язку, зливової каналізації, водопроводу та газових мереж на з’їздах з вул. В. Гетьмана на пр. Перемоги, а також з проспекту перемоги на вул. Довженка.

Новини за темою: У Києві перекрили два з'їзди з Шулявського мосту через реконструкцію

Виконуються роботи з перевлаштування схеми організації дорожнього руху (світлофорні об’єкти, знаки регулювання дорожнього руху, розмітка) на період перекриття Шулявського шляхопроводу, а також перевлаштування контактної мережі громадського транспорту. Здійснюється виконання дорожніх робіт у межах перекритих з’їздів з метою забезпечення належного пропуску автомобільного транспорту на період перекриття шляхопроводу.

Зазначені роботи можливо завершити до 3-4 листопада. Одночасно буде розпочато підготовчі роботи для демонтажу консолей тротуарів шляхопроводу.

Новини за темою: Знесення цеху заводу "Більшовик" не має ні найменшого відношення до реконструкції Шулявського шляхопроводу, - Кава

Раніше повідомлялося, що в Києві 3-4 листопада почнуть знесення Шулявського шляхопроводу, внаслідок чого в столиці утворяться "пекельні" затори.

Нагадаємо, раніше очікувалося, що реконструкцію Шулявського мосту в Києві розпочнуть 1 травня. Проте згодом роботу перенесли на невизначений термін. Причиною стала петиція з альтернативним варіантом реконструкції, яку зобов'язана розглянути Київрада. У травні минулого року КМДА визначила фінальний варіант реконструкції розв'язки на Шулявці, вартість робіт має становити 400 млн грн. 18 серпня в Києві через реконструкцію перекрили два з'їзди Шулявського мосту.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів