Віталій Кличко
пресс-служба

У Києві будівництво Подільсько-Воскресенського мосту почнеться вже в цьому році. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у програмі "Гордон" та телеканалі "112 Україна".

"Я провів переговори з німецькою стороною, залучили інвесторів німецьких фахівців, виділили 200 тис. євро на чітку аналітику даного мосту, в наступному місяці буде міністр інфраструктури приїжджати в Київ. Впевнений, що ми з мертвої точки зрушимо це питання і будівництво моста почнеться в цьому році", - заявив Кличко.

Кличко додав, що будівництво мосту триває вже майже 40 років.

"Міст будують вже 40 років, документація на міст датована 1979 роком. До сьогоднішнього дня він не побудований, тобто через три роки ми сорок років будемо святкувати. Я сказав: "Через три роки ми повинні святкувати відкриття руху по цьому мосту", - заявив Кличко.

Відзначимо, документи про необхідність будівництва мосту датовані ще 1979 роком. Роботи з будівництва Подільсько-Воскресенського мосту почалися в 1993 році, однак у зв'язку з відсутністю фінансування через кілька років були припинені. У грудні 2003 року будівництво моста було відновлено. Згідно з проектом, міст має з'єднати Поділ з лівобережними районами Воскресенка та Райдужний масив. Загальна протяжність мосту — близько 7,5 км..

Як повідомлялося, в 2017 році Подільсько-Воскресенського мосту в Києві збираються замінити тимчасові опори.