Головну сцену Євробачення-2017 повністю добудовано. Вже сьогодні, 20 квітня, на ній проведуть перші технічні репетиції статистів, під час яких будуть працювати всі телекамери, світлове, звукове та відеообладнання, повідомляє "UA:Перший".

"Усі будівельно-монтажні роботи для сцени завершено. Наразі ми очікуємо реквізит від декількох країн-учасниць. Це маленькі, але надзвичайно важливі деталі і для делегацій, і, власне, для телевізійного шоу. Вже зовсім скоро розпочнуться репетиції зі статистами для перших трьох країн-учасниць", - зазначив виконавчий продюсер Євробачення-2017 Павло Грицак.

Уся конструкція сцени є практично суцільним екраном. Тільки довжина кабелів становить понад 180 км, а розмір сцени близько 750 кв. м.

Новини за темою: Київ витратить понад 90 млн грн на ремонт доріг до Євробачення: Список вулиць


Висота сцени для Євробачення 14 м, ширина 70 м, а глибина 28 м. Площа для виступів становить 350 кв. м, вага - близько 30 т.

"Неймовірне поєднання світлодіодних екранів, прожекторів, керованих приладів. І в центрі цієї конструкції буде падати і підніматися камера, яка дозволить отримати погляд зверху", – розповів менеджер по телевиробництву Роман Керик.

Німецький дизайнер Флоріан Відер, який і планував сцену, пояснив, що вона буде символізувати Україну як центр Європи. Саме тому вибрали форму кола.

Нагадаємо, Євробачення-2017 відбудеться в Києві на початку травня. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня. Україну представлятиме рок-група О.Torvald, яка виступатиме одразу у фіналі конкурсу, минаючи півфінальну стадію. Музиканти вийдуть на сцену під номером 22.

Новини за темою: Авіаквитки для персоналу Євробачення вийдуть у 20 млн грн