Безкоштовний автобус із Броварів до Києва не пропрацював і одного дня

За словами кураторів проекту, "Київпастранс" не виконав зобов’язання щодо надання машини

Пасажирський автобус. Архівне фото З відкритих джерел

Умовно-безкоштовний громадський автобус, який у рамках експерименту 12 березня почав курсувати між Броварами та Києвом, увечері того ж дня не вийшов на маршрут. Причина – відмова комунального підприємства "Київпастранс" випускати надану для роботи автобуса машину, повідомляється на офіційній сторінці у Facebook.

"Погані новини, після вдалого старту і трьох рейсів зранку ми отримали дзвінок від Київпастрансу, який надає нам транспортні послуги. КПТ відмовляється випускати автобус на вечірні рейси, не дивлячись на договір. Мовляв отримали дзвінки "зверху", - йдеться у повідомленні.

Куратори проекту також публічно звернулись за коментарем до в.о. директора Автобусного парку № 2 Комунального підприємства "Київпастранс" Кухарського Анатолія Петровича з цього приводу. Вони також повідомили, що направили лист-претензію з приводу невиконання договору і наразі шукають шляхи відновлення курсування автобусу.

Нагадаємо, безкоштовний автобус із Броварів до Києва реалізований як соціальний експеримент з метою з'ясувати, чи готове суспільство самостійно брати участь у вирішенні транспортних проблем. У разі успіху планується зробити роботу автобуса постійною, а не тільки розрахованою на години пік, поповнити парк машин і додати ще один маршрут.

Фінансувати роботу планується за рахунок приватних пожертвувань жителів Броварів та добровільної оплати, яку пасажири можуть за бажання залишати у спеціальній коробці в салоні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів