Бетон на Повітрофлотському мосту сколюють у рамках робіт з реконструкції, - "Київавтодор"

Уламки бетону на поширених у соцмережах світлинах було сфотографовано ремонтниками

З відкритих джерел

На Повітрофлотському шляхопроводі ведуться планові роботи зі сколювання частин бетону з елементів конструкції мосту. Про це повідомляє "Київавтодор" на офіційній сторінці в Facebook.

Роботи виконують уночі співробітники "Київавтошляхміст", заявляє підприємство. Сколювання проводиться планово і триватиме ще кілька ночей у рамках проектних робіт з реконструкції розв'язки на перетині просп. Перемоги, вул. В'ячеслава Чорновола і просп. Повітрофлотського.

Раніше в Facebook почали поширювати повідомлення про те, що від Повітрофлотського мосту почали відвалюватися частини бетону. "Київавтодор" уточнив, що на прикріплених до публікацій у соцмережах фотографіях - саме ті частини конструкцій, які були видалені співробітниками "Київавтошляхміст" в рамках виконання плану робіт.

dtp.kiev.ua

Нагадуємо, що раніше в соцмережах і ЗМІ почала поширюватися інформація про обвалення частини конструкції шляхопроводу на перетині вул. Комарова і бульвару Гавела. Пізніше в КМДА пояснили, що просіли не мостові конструкції, а будівельні ліси, що їх підтримують. Роботи з капітального ремонту мосту на бульварі Гавела тривали 3-4 лютого.

Також раніше в КМДА заявили, що завершили відбір проекту реконструкції Шулявського шляхопроводу. Роботи з модернізації розв'язки планується завершити протягом 12 місяців.

Джерело: Київавтодор

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів