АРМА: Озброєні люди в масках погрожують компанії-управителю трьох поверхів "Гуллівера"

У свою чергу у виданні "Вести", редакція якого розташована в БЦ "Гуллівер", повідомляють про те, "що будівлю оточено щільним кільцем силовиків"


Озброєні особи в масках погрожують представникам компанії-управителя, яким сьогодні було передано в управління три поверхи бізнес-центру "Гуллівер". Відповідну інформацію оприлюднено прес-службою АРМА.

"За даними Національного агентства невстановлені особи в масках та озброєні холодною зброєю, кийками та помповими рушницями погрожують представникам компанії-управителя, яким сьогодні було передано в управління три поверхи бізнес-центру "Гуллівер", - йдеться в повідомленні.

У АРМА зазначають, що наразі єдиним законним власником зазначених приміщень є компанія-управитель на підставі договору управління майном. Відповідно всі перешкоди такому управлінню є незаконними та порушують як права компанії-управителя, так і зазначене рішення слідчого судді, що є кримінально караним діянням.

В агентстві повідомляють, що будь-яка протидія є недопустимою. Про загрозу вже було поінформовано правоохоронні органи.

У свою чергу у виданні "Вести", редакція якого розташовується в БЦ "Гуллівер", повідомляють про те, "що будівлю оточено щільним кільцем силовиків, вони шикуються в колони по три людини. За словами очевидців, у будівлі відключено ліфти".

Нагадаємо, сьогодні приміщення на 31, 32 та 33 поверхах торгівельно-офісного комплексу "Гуллівер", що на Спортивній площі в Києві, передали під управління компанії-управителя відповідно до договору управління майном. Передача відбулася в результаті спільної операції Головної військової прокуратури ГПУ та Національної поліції.

Представники Національного агентства також зазначають, что діяли виключно в правовому полі, а рішення суду щодо передавання приміщень у комплексі "Гуллівер" чинні і тому обов'язкові до виконання всіма без винятку особами.

Першими про дії силовиків у комплексі "Гуллівер" повідомили представники газети "Вести", які заявили, що до приміщень, в яких працює редакція газети, увірвалися невідомі, ймовірно працівники Нацполіції та військової прокуратури ГПУ. Головний редактор газети "Вести" и сайту Vesti-ukr.com Оксана Омельченко на своїй сторінці у Facebook повідомила, що операція правоохоронців розпочалася о 6-й годині ранку. У редакції повідомили, що силовики виносять з приміщення обладнання та не впускають до нього юристів медіа-холдингу "Мультимедіа-інвест груп", до якого належать газета і сайт. Також представники редакції заявили, що силовики зафарбовують камери спостереження балончиками.

"Вести" заявляють, що дії силовиків пов'язані з розслідуванням журналістів діяльності АРМА, друга частина якого сьогодні повинна була вийти друком. Також вони заявляють, що під час операції силовиків на місті подій були присутні фігуранти розслідування - юрист Нацагентства Андрій Потьомкін та слідчий військової прокуратури Віталій Опанасенко.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів