Аеропорт "Бориспіль" сплатив 13 млн штрафу за зловживання монопольним становищем

Аеропорт завищував плату суб’єктам, які надають послуги наземного обслуговування авіакомпаніям

Фото з відкритих джерел

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" сплатив штраф у розмірі 12,7 млн ​​грн за зловживання монопольним становищем на ринку спеціалізованих послуг аеропортів. Про це написав голова Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв у Facebook.

АМКУ наклав штраф на аеропорт через встановлення завищеної плати суб’єктам, які надають послуги наземного обслуговування авіакомпаніям. 

Новини за темою: "Бориспіль" дасть Ryanair до 80% знижки. МАУ теж не образили

"Більше року тривав судовий процес. Сьогодні надійшов лист від "Бориспіль" про виконання рішення та сплату штрафу (додане платіжне доручення). Державний уповноважений і департамент проаналізують інформацію, отриману від ДП "Аеропорт "Бориспіль", на предмет належного і повного виконання рішення", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 18 червня Верховний Суд визнав правомірність рішення АМКУ у справі проти "Борисполя". Тоді повідомлялося, що згідно з рішенням АМКУ, аеропорт зловживав панівним становищем, що полягало в необґрунтованій відмові в узгодженні заявок на отримання сертифіката відповідності на здійснення аеропортової діяльності та зволіканні при узгодженні внутрішньої документації компанії "Інтеравіа".

Відзначимо, що раніше АМКУ заявляв, що "Бориспіль" протягом 2013-2016 рр. надавав знижки на аеропортові збори тільки компанії "МАУ".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів