Аеропорт "Бориспіль" побудує нову злітно-посадкову смугу

Вартість проекту реконструкції першої смуги складе від 120 млн дол. до 300 млн дол.

Facebook Департамент консульської служби МЗС України

В 2019 році в аеропорту "Бориспіль" розпочнеться будівництво нової злітно-посадкової смуги (ЗПС). Про це в інтерв'ю LIGA.net повідомив гендиректор аеропорту Павло Рябікін.

"Цей проект (будівництво другої ЗПС, - ред.) ми вивчаємо незалежно від оновлення термінальних комплексів. Чинна смуга досить сильно амортизирована, і ми розуміємо, що якщо приріст пасажирів піде запланованими нами темпами, то в районі 2023-2025 років будемо дуже гостро відчувати її нестачу і непрацездатність. До цього часу хотілося б закінчити цю реконструкцію – у період 2019-2022 років. У нас є три роки. В цьому році розробляємо ТЕО і на реалізацію проекту виходимо в наступному році. Хоча зараз смуга справляється досить спокійно", - сказав Рябікін.

Новини за темою: У "Борисполі" планують відкриття нового паркінгу, підземного вокзалу і нові duty-free

Так, за розрахунками аеропорту до 2025 року Бориспіль планує обслуговувати 20 млн пасажирів.

За його словами, розглядається три версії реконструкції смуги. Залежно від прийнятої, вартість проекту складе від 120 млн дол. до 300 млн дол.

"У всьому світі будівництво смуг проводиться за рахунок інвестицій. Розраховуємо на залучення пільгових довгострокових інфраструктурних кредитів МФО. У меншій мірі на державні кошти", - сказав Рябікін.

Нагадаємо, що прокуратура Київської області порушила кримінальну справу проти керівництва аеропорту "Бориспіль" через зловживання під час проведення тендеру на реконструкцію одного з терміналів. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів