Знайдено викрадені 13 років тому черевички Дороті з фільму "Чарівник країни Оз"

ФБР має намір повернути черевички їхньому законному власнику Майклу Шоу, який свого часу надав їх в оренду музею Джуді Гарленд

Associated Press.

В США ФБР знайшло черевички, в яких Джуді Гарленд втілила на екрані образ Дороті Гейл в екранізації казки Лаймена Френка Баума "Чарівник країни Оз" (1939).

Як повідомляє The New York Times 13 років тому червоні черевички в паєтках, що належали приватному колекціонерові, були вкрадені з музею Джуді Гарленд в Міннесоті. Цей реквізит, застрахований на 1 млн дол, вкрали під час нальоту в в серпні 2005 року. Не залишилося ні відбитків пальців, ні записів з камер відеоспостереження. 

Новини за темою: Що дивитися цієї осені: Топ-10 найбільш очікуваних фільмів

Ця пара — одна з чотирьох аналогічних, які носила Джуді Гарленд на знімальному майданчику. Одна з них виставлена в Смітсоніївському музеї столиці США, друга - у колекції Американської академії кіномистецтв, третя знаходиться в приватних руках і  одна пара була викрадена з музею актриси в Міннесоті. За сюжетом казки, черевички були чарівними: вони могли віднести Дороті додому в Канзас.

ФБР має намір повернути червоні черевички їх законному власнику Майклу Шоу, який свого часу надав їх в оренду музею актриси. 

Як повідомлялося раніше, американська актриса Рене Зеллвегер зіграє зірку Голлівуду і співачку Джуді Гарленд, яка прославилася на весь світ як Дороті в екранізації "Чарівника країни Оз". Біографічна стрічка вже отримала назву "Джуді". Також, вже опублікована перша фотографія Рене Зеллвегер у ролі Джуді Гарленд.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів