З'явився український трейлер фільму "Людина, яка вбила Дон Кіхота"

Фільм створювався протягом 29 років і вважається одним з найбільш багатостраждальних

"Людина, яка вбила Дон Кіхота" 112.ua

Опубліковано дубльований трейлер фільму "Людина, яка вбила Дон Кіхота", який створювався режисером Террі Гілліамом протягом 29 років. Відео з'явилося на Youtube-каналі дистрибюторської компанії Arthouse Traffic, яка випускає стрічку на наші екрани 13 вересня.

Картина представляє з себе вільне трактування класичного роману Мігеля де Сервантеса. За сюжетом, рекламного режисера Тобі Грісоні втягують в ілюзію старого іспанського шевця Хав'єра, який вважає себе Дон Кіхотом. Разом вони відправляються в кумедні пригоди, які не позбавлені сюрреалізму. В ході цих подорожей Тобі не зможе відрізнити правду від вигадки.

Прем'єра фільму відбулася на Каннському кінофестивалі цього року в рамках позаконкурсного показу. Днями стрічка демонструвалася на Одеському кінофесті, де зібрала схвальні відгуки українських критиків.

Ключові ролі в фільмі виконали Адам Драйвер (сьомий і восьмий епізоди "Зоряних воєн", "Патерсон"), Джонатан Прайс ("Гра престолів", "Табу"), Ольга Куриленко ("Смерть Сталіна") і Стеллан Скарсгард ("Месники: Ера Альтрона", "Німфоманка").

Виробництво цього фільму почалося ще в 1989 році. Однак з різних причин воно кілька разів зупинялося. Історія невдач цього кінопроекту лягла в основу документальної картини "Загублені в Ла-Манчі" Кіта Фултона і Луїса Пепе. Багато хто називає "Людину, яка вбила Дон Кіхота" однією із найбільш багатостраждальних стрічок в історії.

Як повідомлялося раніше, опубліковано трейлер комедії "Залізне небо 2", який показав Гітлера-рептилоїда.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів