Євробачення-2018: Як проголосували члени журі та глядачі за Melovin

Від професійних членів журі 25 країн-учасниць Melovin отримав оцінки лише від Азербайджану – 6 балів, і Молдови – 5 балів.

Melovin на Євробаченні-2018 https://eurovision.tv/

Завершився 63-й міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2018.  Україну представляв Melovin з піснею "Under The Ladder".

Від професійних членів журі 25 країн-учасниць Melovin отримав оцінки лише від Азербайджану – 6 балів, і Молдови – 5 балів.

Цікаво, що всі інші країни, в тому числі і Росія, оцінили виступ Melovin в 0 балів.

Новини за темою: Євробачення-2018: Нетта Барзілай помирилася із Сальвадором Собралом

Таким чином, Melovin від членів журі отримав лише 11 балів (6 - Азербайджан, 5 - Молдова). Однак допомогло піднятися з останнього місця голосування глядачів - вони віддали виконавцю 119 балів, таким чином українець опинився на 17 місці з можливих 26. Найбільшу кількість балів - 12 Melovin присудили польські, чеські та білоруські глядачі, а Молдова віддала Меловину 10 балів. Глядачі одразу чотирьох країн оцінили виступ України на 8 балів - Італія, Росія, Азербайджан і Грузія. 7 балів ми отримали від Ізраїлю і Чорногорії, а 5 - від Сан-Марино. Телеглядачі у Франції, Португалії, Македонії, Вірменії віддали Melovin по 4 бали. Також Україна отримала 3 бали глядацьких симпатій з Латвії, 2 - із Кіпру та 1 - з Болгарії.

В результаті голосів членів журі і оцінок, які виставили країни-конкурсанти, переможцем Євробачення-2018 стала конкурсантка з Ізраїлю Нетта Барзілай.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів