Євробачення-2018: Як проголосувати телеглядачам

З 2016 року журі та глядачі кожної країни присуджують бали конкурсантам окремо — від 1 до 8, 10 і 12 балів

Открытый источник

Сьогодні, 8 травня, в Лісабоні відбудеться перший півфінал пісенного конкурсу Євробачення-2018. 112.ua проведе онлайн-трансляцію першого півфіналу, початок о 22:00. Другий півфінал відбудеться 10 травня, фінал - 12 травня.

Увечері на сцену вийдуть представники 19 країн, але тільки 10 з них за результатами голосування пройдуть у фінал і виступлять 12 травня.

Зокрема, українці зможуть голосувати тільки у другому півфіналі (10 травня), коли буде виступати представник нашої країни Melovin. Водночас віддати свій голос можна тільки за представників інших країн. Для цього необхідно відправити SMS з номером учасника на спеціальний номер, який стане відомий під час прямого ефіру. Одна людина може відправити не більше 20 SMS на підтримку одного або різних конкурсантів.

Нагадаємо, що з 2016 року журі та глядачі кожної країни присуджують бали конкурсантам окремо — від 1 до 8, 10 і 12 балів.

Глядачі голосують за допомогою SMS, дзвінків і використовуючи офіційний додаток конкурсу. Спочатку оголошують бали журі (правила підрахунку яких змінено цього року), потім додають до них результати голосів телеглядачів. 

Результати Євробачення підраховує національне журі з п'яти осіб. Оголошувати результати починають з учасників, що отримали найменшу кількість балів, а закінчують країною, що отримала найбільшу кількість балів.

Бали розподіляються наступним чином: 1 місце — 12 балів, 2 місце — 10 балів, 3 місце — 8 балів і так до 1 бала. Бали телеглядачів виставляються так само.

Для тих, хто хоче знати, як проголосувала їхня країна, бали глядачів і журі кожної країни-учасниці будуть доступні після фіналу на офіційному сайті Євробачення.

У фіналі переможцем конкурсу оголошується та країна, музичне виконання якої набрало найбільше балів. Наступного року вона прийматиме у себе Євробачення.

Це відео 2016 року, коли була введена нова система голосування, дає коротке уявлення про систему голосування:

Раніше організатори Євробачення оприлюднили імена членів журі.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів