Виставка, присвячена Девіду Боуї, з'явиться в мобільному додатку з доповненою реальністю

Додаток вийде 8 січня 2019 року, до 72 річниці з дня народження покійного музиканта

REX/SHUTTERSTOCK

Ретроспективна виставка про життя музиканта Девіда Боуї "David Bowie Is", яка з великим успіхом експонувалася в головних світових музеях протягом декількох років, тепер з'явиться і в мобільному додатку.

Як повідомляє Rolling Stone, 8 січня 2019 року, до 72 річниці з дня народження покійного музиканта, буде випущено мобільний додаток з доповненою реальністю, яка дозволить дослідити сотні костюмів, відео, рукописні тексти і оригінальні твори мистецтва, розміщені на виставці.

Крім того, програма буде включати в себе десятки предметів, не представлених на оригінальній виставці, в тому числі і ексклюзивні, а також буде супроводжуватися вражаючим звуком, пов'язаним з музикою Боуї.

Також розробники працюють над створенням ще більш захоплюючої версії додатку віртуальної реальності, який буде випущений пізніше.

Нагадаємо, виставка David Bowie Is дебютувала у музеї V&A в Лондоні в 2013 році і стала найвідвідуванішою за всю історію лондонського музею. Вона подорожувала по світу останні п'ять років, зробивши свою останню зупинку в Бруклінському музеї в Нью-Йорку цього літа.

Як повідомлялося раніше, автомобіль Volvo британського співака Девіда Боуї проданий за рекордну суму.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів