Вийшов фільм "Скрейчово" про диджея групи "Бумбокс"

Диджей Валік працював над альбомами "Голий Король" і "Люди"

Українська група "Бумбокс" презентувала фільм "Скрейчово" про диджея Валентина Матіюка, який працював над альбомами "Голий Король" і "Люди". 

У картині розповідається, як з однієї пластинки набрати семплів на п'ять хітів, чому не треба викидати платівки фірми "Мелодія", чи має диджей знати ноти та багато іншого.

"Ми зняли 18-хвилинний фільм, який розповідає про роль діджея в групі. Мета зйомки - просвітницька, я хотів, щоб люди дізналися про те, що диджеї можуть не тільки включати музику і махати руками, але і грати на вертушках як на музичному інструменті", - розповів діджей Валік.

Новини за темою: Як "Бумбокс" у Києві "Голого короля" показав

Режисер проекту Стас Гуренко зазначив, що йому цікаво робити фільми, які дозволяють побачити "закулісся" світу довкола нас.

"Для мене, як і для багатьох любителів музики, професія диджея викликала лише одне питання: "Що це за чорна магія?!" Нарешті завдяки цій зйомці пали завіси таємниці і приховане стало явним. Я тепер і сам відчуваю себе трохи диджеєм. Ви не уявляєте, який обсяг роботи потрібно виконати, наприклад, заради одного-єдиного звуку в пісні", - зазначив Гуренко.

Раніше група "Бумбокс" презентувала дві платівки, випущені на "важкому" вінілі.

Нагадаємо, 20 і 21 квітня "Бумбокс" виступить із програмою "Знову трійка" в столичному клубі Atlas.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...