Вийшло офіційне відео представниці України на дитячому Євробаченні-2018

У ролику 11-річна артистка співає з червоним рупором у руках

Дарина Красновецька 112.ua

Національна суспільна телерадіокомпанія України опублікувала офіційне відео представниці нашої країни на дитячому Євробаченні-2018 Дарини Красновецької. Артистка виступить на пісенному конкурсі з композицією Say Love. Ролик з'явився на YouTube-каналі UA.Перший.

У ролику артистка співає на сцені з рупором у руках, який спеціально перефарбували під колір її костюма. "Рупор підкреслює ідею пісні, він допомагає мені закликати людей з усього світу відмовитися від війни та об'єднатися заради великого і світлого почуття любові", - сказала 11-річна мешканка Вінниці Красновецька.

Юна співачка займається вокалом понад п'ять років. Раніше вона двічі перемагала на фестивалі "Чорноморські ігри". Фінал дитячого Євробачення відбудеться 25 листопада 2018 року в Мінську (Білорусь). У ньому візьмуть участь 20 артистів віком до 15 років з країн - членів Європейського мовного союзу.

Нагадаємо, цьогоріч Національна громадська телерадіокомпанія України вперше відмовилася від телеверсії національного відбору учасника в дитячому пісенному конкурсі "Євробачення". Замість цього відбірковий етап відбувався онлайн. Через недофінансування компанії участь нашої країни в цьому конкурсі цьогоріч була під питанням.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів