В'їзд у популярний "Тунель кохання" на Рівненщині стане платним

Безкоштовно можна буде зайти пішки або заїхати на велосипеді

З відкритих джерел

З 16 липня 2018 року в'їзд в популярну туристичну зону відпочинку "Тунель кохання", яка знаходиться біля селища Клевань Рівненської області, буде платним.

Як повідомляється на сайті Клеванської громади, за в'їзд автомобільним транспортом пасажиромісткістю від 1 до 5 осіб необхідно буде заплатити 20 грн, а місткістю від 6 до 20 осіб - 50 грн за одиницю автомобільного транспорту.

В'їхати в туристичну зону на автобусі (місткістю від 21 і більше осіб) буде коштувати 100 гривень.

У той же час, пішки або на велосипеді відвідати найромантичніше місце в Україні можна безкоштовно. Безкоштовним відвідування також буде для учасників АТО.

"Тунель кохання" - пам'ятник природи місцевого значення. Знаходиться біля селища Клевань в Рівненській області, на відрізку залізничної колії, що веде від Клевані до селища Оржів. Являє собою ботанічний феномен - зелений тунель в лісовому масиві довжиною близько 4 км, створений заростями дерев і кущів, які сплелися між собою у вигляді арки. Промисловий поїзд проходить по цьому шляху тричі на добу.

Тунель -  місце паломництва туристів і пар закоханих. Існує туристична легенда, що якщо закохана пара, яка пройде через тунель, загадає бажання, то це бажання здійсниться. 

Як повідомлялося раніше, в'їзд у центр Києва можуть зробити платним.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів