Вінсент Д'Онофріо зіграє негативного персонажа в серіалі "Хрещений батько Гарлема"

Фільм вийде наступного року, і головну роль у ньому виконає Форест Вітакер

Вінсент Д'онофріо Netflix

Американський актор Вінсент Д'Онофріо ("Дзвінки", "Жага смерті") зіграє в 10-серійному фільмі "Хрещений батько Гарлема". Прем'єру стрічки заплановано на наступний рік, пише The Hollywood reporter.

Серіал розповість про кримінального авторитета Бампі Джонсона, який на початку 1960-х вийшов із в'язниці після десятирічного строку. Він спробує повернути під своє управління території, які контролював раніше. Для цього Бампі об'єднається із бандитським угрупованням генуезької сім'ї. Під час одного з вирішальних вуличних боїв він зійдеться з проповідником Малкольмом Іксом, який відстоював права чорношкірих радикальними методами.

За словами творців, у цьому фільмі буде описано зіткнення злочинного світу з рухом за громадянські права в один з найбільш бурхливих періодів в історії США.

Д'Онофріо отримав у серіалі роль колишнього професійного боксера Вінсента "Чін" Гіганті, якого вважають розумово відсталим. Однак цей злочинець лише вводить в оману своїх супротивників, симулюючи низький IQ і навіть божевілля. За допомогою такого трюку він прокладає собі шлях від спортсмена до керівника генуезької сім'ї. Його заклятим ворогом є Бампі Джонсон, якого зіграє Форест Вітакер ("Чорна пантера", "Бунтар-один. Зоряні війни: Історії").  

Сценарій для фільму написали Кріс Бранкато ("Нарко") і Пол Екштейн. Цей серіал стане приквелом до фільму Рідлі Скотта "Гангстер" (2007).

Як повідомлялося раніше, опубліковано трейлер дев'ятого сезону серіалу "Ходячі мерці", прем'єру якого заплановано на жовтень.

Джерело: The Hollywood reporter

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів