В Японії знайдено перший український науковий фільм 1930 року

Прем'єрний показ фільму "Людина і мавпа" в Україні запланований на літо 2018 року

Національна кіностудія ім. Олександра Довженка З відкритих джерел

Національний центр Олександра Довженка викупив у Японії і повернув в Україну знайдену в архіві копію повнометражного наукового фільму "Людина і мавпа", знятого в 1930 році режисером Андрієм Вінницьким. Як повідомляє WiseCow, до недавнього часу картина вважалася втраченою.

Наголошується, що ряд українських фільмів кінця 1920-1930 років з успіхом демонструвалися на великих екранах Японії. Серед них - "Земля" Олександра Довженка, "Навесні" Михайла Кауфмана, а також науковий фільм Андрія Вінницького "Людина і мавпа", який демонструвався на екранах десятків країн світу.

Новини за темою: В Україні оголошено кастинг на головні ролі у фільмі "Захар Беркут"

"Людина і мавпа" - фільм, що ілюструє теорію Дарвіна про еволюцію видів. Картина знімалася в Сухумі, зокрема в сухумському розпліднику мавп, в 1930 році. Зйомками займалося спеціально створене для виробництва наукових і технічних фільмів об'єднання "Техфильм" при кінотресті "Українфільм". У створенні картини брав участь відомий оператор Йосип Рона.

Прем'єрний показ фільму "Людина і мавпа" запланований на літо 2018 року в рамках фестивалю німого кіно та сучасної музики "Німі Ночі".

Як повідомлялося раніше, вийшов трейлер фільму "Таємний щоденник Симона Петлюри".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів