В Україні видадуть нову книгу Джоан Роулінг про Гаррі Поттера

У книзі будуть докладно описані рецепти приготування чарівного зілля, а також інші корисні для магів знання

Гаррі Поттер 112.ua

Восени в Україні обіцяє вийти нова книга Джоан Роулінг "Гаррі Поттер: Історія магії", яка є офіційною частиною поттеріани. У видавництві "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" уточнюють, що це видання є ілюстрованим каталогом видавництва Bloomsbury, яке було видане в 2017 році з нагоди 20-ї річниці виходу першої книги про Гаррі Поттера.

Перекладом книги буде займатися Віктор Морозов, який працював і над попередніми україномовними версіями романів про хлопчика чарівника.

"Гаррі Поттер: Історія магії" – це офіційна книга виставки, плід незабутнього співпраці видавництва Bloomsbury, Дж. К. Роулінг і блискучих кураторів Британської бібліотеки. Вона обіцяє читачам захоплюючу подорож по предметам, які вивчаються у Хогвартскій школі чарівництва і чаклунства – від алхімії і зіллєваріння до гербології та догляду за магічними істотами", – повідомляє видавництво.

Кожен розділ нового видання буде супроводжуватися "артефактами з Британської бібліотеки та інших колекцій з усього світу, а також ексклюзивними рукописами, ескізами та ілюстраціями з архіву Гаррі Поттера".

Зокрема, представлені в книзі сувої розкажуть читачам про рецепти приготування Еліксиру життя, а також про те, що робити з корінням Мандрагори, кров'ю дракона, мітлою відьми та іншими речами з казкового світу чарівників.

Гаррі Поттер 112.ua

Як повідомлялося раніше, кияни попросили озвучити зупинки столичного метро голосом письменника Леся Подерв'янського.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів